Novi Sad - Centar

? PRODAJA STANA – CENTAR, JOVANA SUBOTIĆA | 32 m² | 109.500 €Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Jovana Subotić

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,391 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

108,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000439
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 108,500 €
  • Cena po m2 : 3390.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/1

? PRODAJA STANA – CENTAR, JOVANA SUBOTIĆA | 32 m² | 109.500 €

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Jovana Subotića (bez navođenja tačnog broja), u samom centru grada. Stan se nalazi na 1. spratu i ujedno poslednjem spratu zgrade.

Osnovne informacije:

Površina: 32 m²

Struktura: jednoiposoban

Spratnost: 1 / poslednji sprat

Grejanje: podno

Uknjižen: 1/1

Moguća kupovina putem kredita za mlade

Struktura stana:

dnevna soba

kuhinja

spavaća soba

kupatilo

hodnik

Stan se prodaje kompletno namešten, bez dodatnih ulaganja.

Idealan je kako za miran život, tako i kao investicija (stan na dan / dugoročni najam) zbog izuzetne lokacije.

? Cena: 109.500 € (uključena agencijska provizija)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,590 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Novi Sad-Novo Naselje uulici Mileve MaricProdaje se jednoiposoban stan na trecem spratu zgrade bez lifta,gde s…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2