Novi Sad - Avijacija

Square Garden, Gorana Jojica. Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene c

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,773 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

122,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000440
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 122,000 €
  • Cena po m2 : 2772.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Square Garden, Gorana Jojica. 

Kontakt: 062 7445 42

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Sremski Karlovci Centar

118,450 €

Četvorosoban u centru Sremskih Karlovaca…

  • Soba: 4.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

123,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2