Novi Sad - Adice

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,278 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3663
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2277.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Na prodaju funkcionalan i prijatan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na granici između Telepa i Adica, u ulici Pavla Bakića. Stan se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade novije gradnje i predstavlja idealan izbor kako za porodičan život, tako i za sigurnu investiciju. Raspored je izuzetno praktičan – stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Posebna prednost je prostrana terasa koja ne ulazi u kompletnu kvadraturu stana, što dodatno povećava komfor i pruža savršen prostor za odmor i opuštanje. Grejanje je na gas, ugrađena je klima, a stan poseduje i priključak za internet. Zahvaljujući dobrom položaju i velikim otvorima, stan je svetao tokom celog dana. Mirna lokacija, a ujedno dobra povezanost sa ostatkom grada čine ovu nekretninu veoma atraktivnom. Uknjižen, bez ulaganja – spreman za useljenje. Cena: 118450 (sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2