Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Kuća na Alibegovcu,nedaleko od N.Sada

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,523 €/m2
  • Površina: 220 m2
PRODAJA

335,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2204
  • Površina : 220 m2
  • Cena : 335,000 €
  • Cena po m2 : 1522.73 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 2000 m2

Na prostranoj parceli površine 2004m2, na samo 10 min vožnje od centra N.Sada, na blagim padinama Fruške gore je smeštena kuća spratnosti Sut+Pr+PK sa izgrađenim bazenom u dvorištu. Parcela je u potpunosti ograđena i nalazi se u formiranoj ulici sa asfaltnim prilazom i kompletnom infrastrukturom (osim kanalizacije, postoji septička jama). U visokom polusuterenu je nedovršeni dvosoban stan-apartman sa pogledom ka bašti, sa posebnim ulazom.. Na visokom prizemlju je ulazno predsoblje, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. U potrkovlju su dve velike spavaće sobe. Uknjižena nepokretnost, Grejanje etažno na gas. Uredna pravna dokumentacija. U ceni je sadržana i posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,000 €

Na prodaju je prelepa kuća u mirnom naselju Sremska Kamenica, u delu Čardak, nedaleko od Novog Sada. Uživajte u spokojstvu i privatnosti, a opet bu…

  • Soba: 4.0
  • 2,519 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Veternk

334,750 €

Nova luksuzna samostalna kuća sa garažom i podnim grejanjem – direktna kupovina od vlasnika Na prodaju je nova, samostalna kuća ukupne površine…

  • Soba: 7.0
  • 1,313 €/m2
  • 255 m2

Novi Sad Podbara

330,000 €

Novi Sad, Podbara, na fantastičnoj lokaciji u Almaškomi kraju, delu grada u kome se prepliću istorija i tradicija sta…

  • Soba: 4.0
  • 2,640 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Novi Sad Salajka

339,300 €

Odlična ponuda na Salajci! Agencija Moj Dom prodaje kuću na Salajci. Kuća se nalazi na placu od 531m2 i ima izlaz na dve ulice, što će reći dv…

  • Soba: 5.0
  • 3,945 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

329,600 €

Kompletno renovirana nekretnina na Podbari. Prizemlje i pk. Etažno grejanje. Ima video nadzor i svoj parking na ulici. Zajedničko dvorište sa dvoje…

  • Soba: 7.0
  • 1,446 €/m2
  • 228 m2