Novi Sad - Bulevar Evrope

Prostran petosoban duplex od 104 m², Bulevar Evrope

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,872 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

298,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3469
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 298,700 €
  • Cena po m2 : 2872.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju je komforan i svetao petosoban duplex stan od 104 m², smešten na petom spratu uredne zgrade sa liftom. Donja etaža odiše toplinom i funkcionalnošću, sa prijatnim dnevnim boravkom koji je povezan sa dve spavaće sobe, kuhinjom i terasom koja nudi lep dnevni ambijent. Kupatilo na ovoj etaži opremljeno je ležećom kadom, pružajući dodatnu udobnost u svakodnevnom životu. Stepenište vodi na gornji nivo, gde se nalazi još jedan prostran dnevni prostor u kombinaciji sa zasebnom spavaćom sobom i modernim kupatilom, što čini stan izuzetno pogodnim za porodice, ali i za one koji žele odvojene i multifunkcionalne celine unutar doma. Stan je polukružnog oblika i jugoistočno orijentisan, zbog čega je celog dana okupan prirodnom svetlošću i odiše posebnom, prijatnom energijom. Pravilno raspoređene prostorije i veliki potencijal uređenja čine ovaj duplex retkom i atraktivnom ponudom na tržištu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Sajmište

299,000 €

• Soba: 4.0
  • 2,646 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Na Limanu III prodaje se prostran i luksuzno opremljen troiposoban stan od 89m², koji se ističe savršenim rasporedom i dvostranom orijentacijom. Na…

  • Soba: 3.5
  • 3,319 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Novo Naselje

306,500 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,270 €/m2
  • 135 m2