Novi Sad - Adice

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,969 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2389
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 1969.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni troškovi su niski, informatika za četvoročlanu porodicu iznosi oko 4.000 RSD + gas i struja po utrošku. Raspored: Donji nivo: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa (3m²), dve dečje sobe, kupatilo i ulazni hodnik. Gornji nivo: velika spavaće sobe sa ugradnim plakarima, predsoblje koje trenutno služi za odlaganje stvari. U cenu su uračunati: Kompletna kuhinja sa ugradnom pločom, rernom i sudoperom Komoda ispod TV-a u dnevnoj sobi Velika ugaona garnitura Ugradni plakari u spavaćim sobama Nov bračni kreve Numerisano parking mesto ispred zgrade Stan je opremljen internetom, kablovskom i satelitskom televizijom, ima klima uređaj, a terasa i prozori gledaju na parking mesto. U blizini se nalazi novo obdanište, autobuska stanica, apoteka i prodavnica „Mikromarket“. Lokacija je idealna za porodice i mlade parove. Cena: 133.900evra agencijska provizija Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,900 €

NOVI SAD.BULEVAR. DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,323 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

131,640 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 70m2 odličan troiposoban stan + parking u ceni …

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2