Novi Sad - Detelinara

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve lepe spavaće sobe, polusobe koja je dobijena pregrađiva

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,909 €/m2
  • Površina: 99 m2
PRODAJA

189,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019285
  • Površina : 99 m2
  • Cena : 189,000 €
  • Cena po m2 : 1909.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/6

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve lepe spavaće sobe, polusobe koja je dobijena pregrađivanjem, kupatila i lepe pravougaone terase sa ostavom. Nalazi se kvalitetnoj zgradi, svaki stan ima ostavu, postoji biciklana u prizemlju i parking za stanare u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar

194,650 €

Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Sta…

  • Soba: 3.5
  • 3,817 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,000 €

Na prodaju stan na Mišeluku, 73m2, 180000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,466 €/m2
  • 73 m2