Novi Sad - Telep

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,861 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3640
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 2861.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

Na prodaju je uknjižen jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u Rakovačkoj ulici. Stan je pažljivo projektovan i izuzetno funkcionalan, sa jasno odvojenom spavaćom sobom i komfornim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je polunamešten i prodaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, što omogućava brz i lak ulazak bez dodatnih ulaganja. Etažno grejanje na gas obezbeđuje niske režijske troškove i prijatnu temperaturu tokom cele godine, dok je dodatni komfor upotpunjen klima-uređajem. Zahvaljujući uličnoj orijentaciji i sunčanoj strani, stan je topao, svetao i prijatan za boravak. Lokacija je izuzetno pogodna za svakodnevni život – u neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta i prodavnice, kao i gradski prevoz sa linijama 12 i 6, dok je Bulevar patrijarha Pavla udaljen svega nekoliko minuta hoda. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Cena: 103000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

105,060 €

Novi Sad, Nova Detelinara - renovirana garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Salajka

94,400 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 33m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju jednoiposoban stan – moguća kupovina putem kredita za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2