Novi Sad - Novo Naselje

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

51,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3631
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 51,500 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: su/0

Na prodaju garsonjera površine 25 m², smeštena u suterenu uredne zgrade na Novom naselju. Nekretnina se vodi kao poslovni prostor, ali je kompletno nameštena i prilagođena za stanovanje, što je čini izuzetno fleksibilnom i pogodnom kako za život, tako i za različite poslovne namene. Prostor je pažljivo organizovan, održavan i odmah useljiv, sa prijatnim ambijentom koji pruža udobnost i funkcionalnost. Lokacija je mirna, a u neposrednoj blizini se nalaze svi važni sadržaji potrebni za svakodnevni život ili uspešno poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za ličnu upotrebu, tako i kao investicija sa više mogućnosti korišćenja. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Zlatibor

50,200 €

Zlatibor…

  • Soba: 0.5
  • 2,390 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

56,650 €

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modern…

  • Soba: 0.5
  • 2,463 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

53,900 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 1.5
  • 1,739 €/m2
  • 31 m2