Novi Sad - Satelit

Na prodaju trosoban stan u novogradnji kod Satelitske pijace - 56m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,777 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

155,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3633
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 155,500 €
  • Cena po m2 : 2776.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji u blizini Satelitske pijace. Odmah useljivo! Stan ima površinu od 56 m² i nalazi se na drugom spratu. Dvorišno je orijentisan Grejanje je centralno sa kalorimetrom. Cena stana iznosi 155.500 evra, u cenu je uračunata agencijska provizija. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

159,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.5
  • 2,210 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

155,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Sajam ID#11267…

  • Soba: 2.5
  • 2,870 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2