Novi Sad - Adice

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,363 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

80,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3630
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 80,340 €
  • Cena po m2 : 2362.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/2

Na prodaju jednosoban stan u tihom i prijatnom delu Adica, idealan za život ili kao investicija. Stan je uknjižen na 34 m², uz kvalitetno dograđen dodatni prostor od oko 8 m², što ukupno čini približno 42 m² funkcionalnog stambenog prostora. Prostor je dobro iskorišćen, svetao i prijatan, sa pogledom na dvorište i ulicu, što doprinosi osećaju privatnosti i komfora. Velika prednost ove nekretnine je obezbeđen parking, koji je uknjižen kao garaža, što dodatno povećava vrednost i praktičnost stana. Lokacija je mirna, sa dovoljno zelenila i bez gradske buke, a istovremeno dobro povezana sa ostatkom grada. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

79,000 €

Centar,  nameštena garsonjera, 24m2, klima, terasa, II sprat, dvorišno orijentisan, uredan, CG(Bomil nekretnin…

  • Soba: 0.5
  • 3,292 €/m2
  • 24 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

80,050 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,859 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2