Novi Sad - Adice

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvo

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,278 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000437
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2277.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvom spratu sa dve spavaće sobe i prelepom terasom koja ne ulazi u kvadraturu.  Izuzetno svetao stan, bez ulaganja u mirnom delu grada, sa dosta parking mesta, 

Idealna prilika za miran porodičan život ili kao investicija. Spoj mira i komfora. 

UKNJIŽEN 1/1, MOGUĆA KUPOVINA I PREKO STAMBENOG KREDITA. AGENCIJSKA PROVIZIJA 3% od dogovorene cene.

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

122,600 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

112,333 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 36m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,120 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Avijacija

121,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Satelit

120,510 €

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom S…

  • Soba: 2.0
  • 2,511 €/m2
  • 48 m2