Srbobran - Srbobran

Srbobran, Kuća na velikom placu na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 625 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

67,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3229
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 67,500 €
  • Cena po m2 : 625.00 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1298 m2

Prodaje se kuća na velikom placu, blizu centra i Doma zdravlja.Kuća ima dve velike sobe sa ulične strane, veće predsoblje, odvojenu kuhinju, kupatilo i ostavu. U produžetku kuće se nalzi velika prostorija koja se može preurediti u stambeni deo kuće. U nastavku kuće se nalaze velike šupe, garaže, kao i čardak i drugi ekonomski objekti koji se mogu prilagoditi različitoj nameni.Kuća je čvrste gradnje, gde su nedavno renovirani spoljni zidovi. Ispod kuće se delimično nalazi podrum. Kuća je priključena na gas, a imaju i kaljeve peći za grejanje. Kući je potrebno renoviranje u smislu zrade potpuno novih podova. Kuća ima širinu uličnog fronta oko 24m i veliko lepo dvorište sa puno zelenila, što čini posebnu lepotu ove nekretnine. Kuća je uknjižena bez tereta, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

66,950 €

Srbobran, lepa kuća na velikom placu…

  • Soba: 3.0
  • 563 €/m2
  • 119 m2

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u

63,800 €

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u netaknutoj prirodi…

  • Soba: 5.0
  • 609 €/m2
  • 105 m2

Zrenjanin Zrenjanin

64,000 €

Zrenjanin-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 400 €/m2
  • 160 m2

Vrbas Vrbas

63,900 €

Kuća u Zmajevu / Vrbas…

  • Soba: 4.0
  • 488 €/m2
  • 131 m2

Beočin Čerević

59,750 €

Prodajemo plac pravilnog oblika na predivno uzvišenoj poziciji sa direktnim pogledom na Dunav. Na placu je uknjižena vikend kuća gabarita 50m², k…

  • Soba: 2.0
  • 1,219 €/m2
  • 49 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2