-

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna kuća sa divnim pogledom

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,223 €/m2
  • Površina: 160 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3272
  • Površina : 160 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 1223.13 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 966 m2

Prodaje se odlična kuća na početku Rakovca u Salaksijama, na mestu gde se pruža prelep pogled. Kuća je okružena zelenilom, sa položajem gde je odlična ''Ruža vetrova'' izvanredna za zdravlje. Kuća je građena u tri nivoa, gde se u samom prizemlju nalazi garaža, zatim jedna velika prostorija kao ostava - letnja kuhinja i posebno prostorija sa tuš kupatilom. Na spratu kuće se nalazi lepa terasa gde je i ulaz u kuću, lep dnevni boravak koji je spojen sa kuhinjom i ostavom, prostrano kupatilo i stepenište za gornji sprat- potkrovlje, gde su smeštene dve spavaće sobe i jedna terasa. Kuća je vrlo komforna za život, ima ekonomično centralno grejanje na gas, struju, vodu. U dvorištu kuće se nalazi još jedan poseban objekat, pogodan za razne namene. Dvorište je prelepo uređeno, travnjak održavan, zelenilo je planski sađeno i pruža pun ugođaj za stalno stanovanje ili povremeni boravak, po želji kupca.Objekat je uknjižen kao porodična stambena zgrada te se može kupiti i putem stambenog kredita. Odlična nekretnina, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

199,000 €

Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

195,000 €

Novi Sad-Ledinci,višesobna vikend kuća, komforna i prostrana , ima i garsonjeru odvojenu u dvorištu, na lepom placu…

  • Soba: 5.0
  • 1,291 €/m2
  • 151 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Veternk

195,700 €

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na …

  • Soba: 6.0
  • 979 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2