Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Tri stambena objekta sa 5 posebnih stanova na placu od 725 m2 - odlična investicija

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 961 €/m2
  • Površina: 300 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3400
  • Površina : 300 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 961.33 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 725 m2

Prodajemo tri stambena objekta na jednom placu na traženoj lokaciji u Petrovaradinu. U prvom delu placa od 725 m2 se nalazi kuća građena pre 30 godin od 77 m2, koja ima dve sobe kuhinju, kupatilo, ostavu i veliko predsoblje i ispod kuće se nalazi podrum. Iza prve kuće se nalazi druga kuća koja je sagrađena pre 10 godina i ima jedan dvosoban stan u prizemlju i drugi dvosoban stan u potkrovlju kuće, ukupne površine 136 m2. Treća kuća je novije gradnje i ima u prizemlju garažu od 17 m2, garsonjeru od 33m2 i u potkrovlju se nalazi stan od 54m2 koji nije skroz završen, te ga kupac može završiti po svojoj želji. Iza kuća se nalazi veliko prelepo dvorište puno zelenla, kao stvoreno za odmor i uživanje. Svugde je postavljena nova Pvc stolarija i ima ekonomično grejanje je na gas. Ova nekretnina pruža puno mogućnosti za redovno stanovanje više porodica, poslovanje, za buduće investiranje za višeporodično stanovanje i za izdavanje. Trenutno se sve izdaje kao 5 stambenih jedinica, a može se i drugačije organizovati. Vredi pogledati, odlična investicija po povoljnoj ceni na odličnoj lokaciji. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kać

287,900 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 657 €/m2
  • 438 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Spratna stambena kuća sa dodatnim stambenim prostorom – 153 m², uknjiženo, parking za 3 vozila …

  • Soba: 3.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Futog

288,400 €

Futog-GLAVNI PUT-Ruševna kuća na Velikom Placu 1235 m2 - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,910 €/m2
  • 151 m2

Subotica Palić

288,500 €

Porodična kuća sa zemljištem-imanjem…

  • Soba: 4.0
  • 1,254 €/m2
  • 230 m2

Novi Sad Adice

293,550 €

Novi Sad, Telep-Adice - Spratna kuća odlična za porodice …

  • Soba: 7.0
  • 1,846 €/m2
  • 159 m2

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2