Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,647 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3389
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2647.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Prodaje se lep, prostran dvosoban stan na dobroj lokaciji, u ul. Pavla Papa, kao i samog centra grada. Stan ima veću dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, spavacu sobu koja je odvojena hodnikom, kao i lepu terasu sa ostavom. Stan je prvobitno namešten kao poslovni prostor - kancelarija, te se može koristiti i u poslovne svrhe.Stan se nalazi na 4. spratu bez lifta. Stan se prodaje sa namestajem, ali takodje postoji opcija i prazan. Stan je uknjižen bez tereta i može se kupiti putem stambenog kredita. Odličan za život i za izdavanje. Kontakt tel. 0646586099 i 065/424 55 77.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan dvosoban stan, u novijoj zgradi na Novoj Detelinari. Savršena lokacija sa svim sadržajima u blizini. U dvorištu zgrade postoje i slobodna…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2