Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman 3, Prelep stan sa velikim terasama, autentično dizajniran - retko na tržištu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,503 €/m2
  • Površina: 107 m2
PRODAJA

267,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3309
  • Površina : 107 m2
  • Cena : 267,800 €
  • Cena po m2 : 2502.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Retko u ponudi! Prodajemo izuzetan stan, na granici Limana 3 i 4, u zgradi koja je uvučena od glavne saobraćajnice, te nema buke.Stan se nalazi na šestom spratu, ima uknjiženih 107 m2 grejne površine, 4m2 predsoblja, 25m2 zatvorene terase i 20 m2 otvorene terase.Stan je trostrano orijentisan, prozračan, svetao i izuzetno prijatan za život. Stan ima dve veće spavaće sobe, u koje se ulazi iz hodnika, centralnu veliku dnevnu sobu koja je povezana sa odvojenom kuhnjom, ostavu, kupatilo sa kadaom i tuš kabinom, odvojen toalet, prelepu zatvorenu terasu i otvorenu terasu za uživanje. U dnevnoj sobi se nalazi šank, pravi kamin koji čini posebnu atmosferu. Sve u stanu je uradjeno od prvoklasnog materijala, od drveta, delom su postavljene mermerne pločice su na podu, a u sobama parket i laminat. Iz dnevne sobe se ide u zatvorenu terasu koja je uredjena za odmor i druženje. Iz nje se izlazi na otvorenu terasu. Pored stana se nalazi još prostora koji se može preurediti u stambeni prostor. Stan je uknjižen bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. Stan pruža puno mogućnosti, može se pregradom povećati i sobnost po želji. Vredi pogledati. Možete pogledati i video zapis.Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

270,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 75m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

265,280 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan površine 101m2 sa dva parking mesta i dvorištem …

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 2

267,800 €

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno…

  • Soba: 2.5
  • 3,478 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

274,400 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,951 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

267,800 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 110 m2