Sremska Kamenica - Popovica

Sremska Kamenica -Popovica, vikendica - plac sa puno zelenila uz sporedni asfaltni put

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 242 €/m2
  • Površina: 340 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3303
  • Površina : 340 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 242.35 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica

Prodaje se vikendica na lepom mestu, blizu glavne ulice, a u mirnom delu. Vikendica je starije, ali čvrste gradnje i potrebno je manje renoviranje. Vikendica ima dva nivoa i u prvom se nalazi dnevna soba koja je spojena šankom sa kuhinjom i još dve sobe. U suterenu se nalazi kupatilo, i veca prostorija kao ostava, a moze sluziti za razne namene. Vikendica ima struju i rezervoar sa vodom. Pored kuće prolazi gradski vodovod i gasna instalacija, što omogućuje brz priključak. Sve je uknjiženo bez tereta i dostupno odmah. Odlična nekretnina, vredi pogledati. Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u

78,000 €

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u blizini *Fruške Terme*-prilaz je nasuti put -065/385 8880…

  • 53 €/m2
  • 1467 m2

Poljoprivredno zemljište 794,29 a,

85,000 €

Poljoprivredno zemljište 794,29 a, Požega…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Beočin Čerević

74,350 €

Prodajemo odličan plac sa pogledom na Dunav u vikend naselju u Čereviću. Plac se nalazi na sjajnoj uzvišenoj poziciji, pravilnog je oblika, raz…

  • 46 €/m2
  • 1604 m2

Sremska Kamenica Popovica

82,400 €

PLAC POPOVICA-ARTILJEVO…

  • 48 €/m2
  • 1700 m2