Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa, Odlična novija uknjižena kuća - može zamena za manji stan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 892 €/m2
  • Površina: 179 m2
PRODAJA

159,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2748
  • Površina : 179 m2
  • Cena : 159,600 €
  • Cena po m2 : 891.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 417 m2

Prodaje se odlično građena, novija kuća sa lepim dvorištem, u lepom delu Klise. Kuća ima u prizemlju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju i ostavu, kupatilo i terasu. Kuća ima poseban ulaz i spoljno stepenište za potkrovlje koje nije potpuno završeno, a kupac ga može završiti po svojoj želji. Kuća ima ekonomično grejanje na gasne peći, koje se reguliše po želji. Dvorište je lepo uređeno u lepom i mirnom kraju. Može zamena kuće za jednoiposoban stan uz doplatu.Kuća je uknjižena, može se kupiti i putem stambenog kredita. Odlična nekretnina, vredi pogledati. Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

LUX, PORODIČNA KUĆA - TEMERIN !!

155,000 €

LUX, PORODIČNA KUĆA - TEMERIN !!!!…

  • Soba: 5.0
  • 923 €/m2
  • 168 m2

Prodaja 2 kuće i placa ukupne povr

152,440 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 5298m2 u Čurugu …

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Klisa

164,800 €

Novi Sad,Klisa,komforna porodična kuća , spratna,potkrovlje u sirovom stanju (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251…

  • Soba: 5.0
  • 659 €/m2
  • 250 m2

Beočin Beočin

164,800 €

Beočin-Dve kuće na Fruškoj Gori na Placu od 5758 m2 u zelenom visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,831 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Klisa

164,800 €

Novi Sad, Slana bara - Kuća na dobroj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,329 €/m2
  • 124 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

154,500 €

Porodična kuća-Sr.Kamenica-Paragovo…

  • Soba: 4.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2