Novi Sad - Telep

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,870 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

310,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2694
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 310,000 €
  • Cena po m2 : 2870.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/0

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika terasa iznad cela zgrade sa koje se vidi panorama grada, a pogodna je za odmor i uživanje i ozelenjavanje. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, iz dve veće spavaće sobe( a moguće je izvesti i tri sobe), modernog kupatila i odvojenog toaleta.Iz svih soba se izlazi na veliku prelepu terasu. Dnevna soba je posebno lepo uređena, kao i ceo stan, sa led dekorativnom rasvetom i ima veliki stakleni portal sa koga se pruža predivan pogled na grad. Sve je moderno i lux uređeno po visokim standardima kvaliteta. Stan se prodaje komplet namešten.Stan ima tri klime, centralno grejnje na gas sa malim troškovima.U stanu je postavljen prvoklasni parket, a u kupatilu i toaletu je podno grejanje. Stan je uknjižen bez tereta Odličan stan - vredi pogledati.Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

304,000 €

Prodaje se LUX PENTHAUS na Veterničkoj rampi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, toaleta, kupatila i dve t…

  • Soba: 4.0
  • 3,494 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Sajmište

319,350 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,639 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Centar

315,000 €

PAP PAVLA-Lux-četvorosoban 135 m2 -sa duplom garažom od 33 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,333 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Grbavica

309,000 €

Prodaja prelepog četvorosobnog stana na Grbavici! 112m2. Uknjižen! …

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Top lokacija. Komforan noviji četvorosoban stan u jednoj etaži , bez ulaganja .Stan se u katastru vo…

  • Soba: 4.0
  • 2,313 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2