Srbobran - Srbobran

Srbobran, Odlična veća kuća - pogodna i za poslovni prostor- može i na kredit za mlade

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 261 €/m2
  • Površina: 335 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3439
  • Površina : 335 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 261.19 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 471 m2

Prodaje se odlična kuća na dobroj lokaciji blizu centra Srbobrana. Kuća je građena u dva nivoa, prizemlje i suteren i sve je uknjiženo, gde ima 335 m2 bruto stambene površine. Kuća u prizemlju ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu koju je potrebno završiti- omalterisati, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava i veliko predsoblje. U suterenu se nalaze tri sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik. Kuća je pogodna za dve porodice ili za stanovanje i poslovanje. Kući je potrebno izvesti završne radove u smislu fasade i malterisanje dnevne sobe. u dvorištu kuće ima i jedan pomoćni objekat koji služi kao ostava.Kuća je odmah useljiva. Odlična nekretnina po povoljnoj ceni. Više fotografija na našem sajtu. Tel. 065/424 55 77.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kovilj

92,700 €

Kovilj-Klasična Vojvođanska kuća sa velikim dvorištem…

  • Soba: 4.0
  • 606 €/m2
  • 153 m2

Vrbas Crvenka

81,300 €

Crvenka! Odlična, uknjižena kuća sa dva odvojena stana! …

  • Soba: 8.0
  • 313 €/m2
  • 260 m2

Inđija Čortanovci

90,700 €

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom,…

  • Soba: 2.0
  • 1,711 €/m2
  • 53 m2

Irig Irig

87,550 €

Velika Remeta- Vikend Kuća 92m2 -Povoljno PR+Sp+Pk-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 952 €/m2
  • 92 m2

Inđija Čortanovci

85,000 €

Odlična ponuda kuće ID#10716…

  • Soba: 10.0
  • 1,063 €/m2
  • 80 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepo uređena kuća sa velikim dvorištem i većim objektom za razne namene - može zamena za stan u Novom Sadu…

  • Soba: 2.0
  • 1,215 €/m2
  • 78 m2