Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, lepo uređena kuća sa velikim dvorištem i većim objektom za razne namene - može zamena za stan u Novom Sadu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,215 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

94,760 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3435
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 94,760 €
  • Cena po m2 : 1214.87 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1542 m2

Prodaje se lepo uređena kuća, novije gradnje blizu centra Turije. Kuća ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, veliku spavaću sobu, od koje se mogu izvesti dve spavaće sobe, kupatilo, veliku ostavu i veliku natkrivenu terasu za odmor i uživanje. Kuća ima ugrađenu aluminijumsku stolariju, centralno grejanje na gas, klimu. Kuća ima lepo veliko dvorište sa održavanim zelenilom, asfaltiran ulaz i kolsku stazu duž celog dvorišta, koja trpi velike terete, sve do većeg objekta koji može služiti u poslovne svrhe, za poljoprivredu ili se može pretvoriti u drugi stambeni objekat. U dvorištu se nalaze i dva bušena bunara, pored redovnog gradskog vodovoda. U kući je trofazna struja, a u drugom objektu stuja je ojačana od 32 A. Drugi objekat je uknjižen kao garaža za poljoprivrednu mehanizaciju i ima 97 m2 i unutrašnju visinu preko 3m. Širina uličnog fronta je oko 24.5 m. Ispred cele kuće se nalazi veliki uređen parking.Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. Kuća je useljiva odmah. Retko u ponudi ovakva nekretnina bez velikog ulaganja. Može zamena za stan u Novom Sadu uz doplatu prodavca. Miže se kupiti putem kredita za mlade.Vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2

Ruma Ruma

85,000 €

Putinci-Uknjižena Porodična kuća 220 m2 na Velikom Placu od 4714 m2 u Urbanom delu mesta-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 386 €/m2
  • 220 m2

Begeč

87,550 €

Begeč…

  • Soba: 1.0
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Srbobran Srbobran

87,500 €

Srbobran, Odlična veća kuća - pogodna i za poslovni prostor- može i na kredit za mlade…

  • Soba: 5.0
  • 261 €/m2
  • 335 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Inđija Čortanovci

85,000 €

Odlična ponuda kuće ID#10716…

  • Soba: 10.0
  • 1,063 €/m2
  • 80 m2