Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, Useljiva kuća u centru

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 481 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

38,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3391
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 38,000 €
  • Cena po m2 : 481.01 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 505 m2

Prodaje se odlična kuća u centru Turije, sa pomoćnim objektima i manjim dvorištem. Kuća je zidana od cigle, visoka, građena je kao dvojna sa svojim posebnim brojem parcele i fizički potpuno odvojena od druge polovine kuće, ima svoje dvorište i svoj ulaz. Kuća ima dve sobe do ulice, kuhinju, trpezariju, kupatilo i lepu veliku zatvorenu terasu. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti za razne namene. Kuća ima lepo dvorište sa zelenilom i drvećem. Kuća se prodaje sa nameštajem. Odlična nekretnina, po povoljnoj ceni, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

46,500 €

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da…

  • Soba: 2.5
  • 620 €/m2
  • 75 m2

Srbobran Srbobran

45,000 €

Srbobran, Turija, Lepa manja salonska kuća u vojvođanskom stilu…

  • Soba: 2.0
  • 549 €/m2
  • 82 m2

Srbobran Srbobran

38,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća u centru…

  • Soba: 2.0
  • 481 €/m2
  • 79 m2

Srbobran Srbobran

39,900 €

Srbobran, Manja kuća sa većim placem…

  • Soba: 3.0
  • 587 €/m2
  • 68 m2

Titel Titel

47,500 €

Mošrorin, odmah useljiva kuća…

  • Soba: 4.0
  • 413 €/m2
  • 115 m2

Srbobran Srbobran

47,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća na lepom mestu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 566 €/m2
  • 83 m2