Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, Komforan salaš sa 4.36 kJ poljoprivrednog zemljišta

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,394 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3321
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 1393.53 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 25135 m2

Retko u ponudi! Prodaje se salaš u Turiji, blizu naselja, a ipak izdvojen u zelenoj oazi, na mestu koje obezbeđuje privatnost. Salaš se nalazi pored asfaltnog puta, ima priključak na gradski vodovod, trofaznu struju, a blizu je i instalacija za priključak na gas. Kuća - salaš je starije čvrste gradnje, ali lepo održavan. Kuća ima trei sobe, kuhinju i terasu.Uz manje reoviranje se dobija odlična nekretnina. U dvorištu ima i garaža kao i neki pomoćni objekti. Svi objekti su uknjiženi bez tereta.Salaš je pogodan za stalno stanovanje, vikendicu, a takođe se može pretvoriti i u turistički objekat sa ugostiteljstvom. Uz sam salaš se prodaje i obradivo poljoprivredno zemljište, koje se može koristiti u razne svrhe, čija je ukupna površina 25135 m2, tj. 2,5 ha. Na samoj parceli se nalazi mnogo drveća i zelenila, ali se sada ne vidi, jer je fotografisano u zimskom periodu.Turija je lepo turističko mesto, okružena vodama,idealna za život, odmor. Retko u ponudi imamo ovako lepo mesto, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Čortanovci

109,180 €

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, sm…

  • Soba: 2.0
  • 1,985 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Beočin Beočin

115,000 €

Rakovac-Kuća 67 m2 na Fantastičnoj Zelenoj Oazi sa Terasom i Pogledom za kupce sa Posebnim Stilom Života-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,716 €/m2
  • 67 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Simpatična vikendica sa prelepim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Irig Irig

125,000 €

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i …

  • Soba: 3.0
  • 1,689 €/m2
  • 74 m2