Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,183 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

113,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3486
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 113,500 €
  • Cena po m2 : 2182.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Prodaje se lep dvoiposoban stan u centru grada na 100m od pešačke zone i od Pašićeve ulice. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje.Stan se sastoji od dve etaže, gde je u donjem nivou nalazi ulazni deo sa velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i iz nje se izlazi na malu terasu. Udonjem nivou se nalazi i tuš kupatilo i taj nivo ima 33m2, a na ddrugi nivo stana se ide lepim drvenim stepeništem, gde se nalazi spavaaća soba i druga soba i tu ima 19 m2. Sve je urađeno od prvoklasnih materijala i stan se komplet namešten prodaje. U stanu je odlično gradsko centralno grejanje. Stan je idealan za život i za izdavanje. Retko u ponudi, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

121,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

121,800 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2