Sremska Mitrovica - Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, Ležimir, Fruška gora, Plantaža lešnika u punom rodu

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 0 €/m2
  • Površina: 0 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3215
  • Površina : 0 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 0.00 €/m2
  • Grad : Sremska Mitrovica
  • Lokacija : Sremska Mitrovica

Prodaje se plantaža lešnika u selu Ležimir, opština Sremska Mitrovica, zasadjena 2018. godine na površini od 3.78 hektara. Plantaža ima 2270 sadnica leske (italijanske sorte sertifikovanog Ferrero kvaliteta), ogradjena je sa sistemom za navodnjavanje kap po kap. U sklopu plantaže je letnjikovac sa potrebnom opremom. Uz plantažu postoji mogućnost kupovine kompletne prateće mehanizacije najnovije generacije neophodne za obradu i sakupljanje lešnika. Plantaža lešnika je sada u punom rodu i svake godine daje sve više roda.sadnice se zalivaju iz prirodnog potoka koji prolazi zemljište. Zaista odlična prilika za investiranje,retko u ponudi. Tel. 065/424 55 77, Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Bečej Bečej

139,050 €

RB:12313131…

  • 214 €/m2
  • 650 m2

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

133,900 €

Fenomenalan plac na prodaju površine 829m2 – Sremska Kamenica-retko u ponudi …

  • 162 €/m2
  • 829 m2

Novi Sad Kovilj

125,800 €

Zemljište u Građevinskom području, sa priključkom A/P preko petlje…

  • 45 €/m2
  • 2781 m2

Sremska Kamenica Institut

128,750 €

Kameničke Livade-Odličan Građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu- 065/385-8880…

  • 52 €/m2
  • 2500 m2

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2