Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa, Kuća na velikom placu od 1550m2- pogodna i kao lokacija za investitore

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,337 €/m2
  • Površina: 178 m2
PRODAJA

238,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2485
  • Površina : 178 m2
  • Cena : 238,000 €
  • Cena po m2 : 1337.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1550 m2

Prodaje se novije gradnje kuća u elitnom delu Klise,sa odličnom pozicijom za stanovanje i poslovanje. u mirnoj ulici, sa velikim lepim dvorištem, punim zelenila i voćki. Kuća je pogodna za život, može se dograditi i renovirati, kao i porušiti i sazidati nova po želji, jer veličina placa to dozvoljava i pruža puno mogućnosti. Kuća je pogodna za život, ima 4 sobe kuhinju, kupatilo, ostavu, terasu. Blizu kuće je škola, vrtić, prodavnica, pošta...Takođe je pogodno za izgradnju urbane vile do 16 stanova - lokacija za invetitore. Za prodaju kuće sa velikim placem je ishodovana Informacija o lokaciji od strane JP'' Urbanizam'' Novi Sad sa uslovima izgradnje i po kojima je dozvoljena izgradnja Su+ P+1+Pk , najveća neto površina izgrađenih objekata je 1480m2, dozvoljeno je deljenje parcele na 4 parcele i na kojima je dozvoljena gradnja dvojnih stambenih objekata,tako da je moguće izgraditi najviše 16 stanova, index zauzetosti parcele je do 40%, index izgrađenosti parcele je do 1.20. Parcela ima pristup sa dve ulice, pravilnog je oblika, nalazi se na visini i poziciji za odličan budući moderan kompleks stabenih ili stambeno poslovnih zgrada. Vredi pogledati, pruža puno mogućnosti - moguć svaki dogovor. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priro

236,385 €

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Veternk

245,000 €

Novi Sad, Veternik u lepoj mirnoj ulici, bez puno saobraćaja, idealnoj za porodican zivot, prodaje se odlična kuća od…

  • Soba: 4.0
  • 1,114 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Veternk

239,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 3.0
  • 1,784 €/m2
  • 134 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

236,900 €

Prodajemo porodičnu kuću u Bukovcu, Novi Sad, 279m2, 236900e ID#6000…

  • Soba: 10.0
  • 849 €/m2
  • 279 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

240,000 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, na lepoj mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini gradske autobuske stanice u maloj mirnoj s…

  • Soba: 5.0
  • 1,600 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Telep

236,900 €

Novi Sad,Telep ,kvaliteno rađena kuća iz osamdesetih godina,klasičnog projekta.Postoji lokal u okviru kuće koji ima …

  • Soba: 5.0
  • 2,214 €/m2
  • 107 m2