Srbobran - Srbobran

Srbobran, Manja kuća sa većim placem

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 587 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

39,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3479
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 39,900 €
  • Cena po m2 : 586.76 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 814 m2

Prodaje se odlična manja kuća na većem placu. Kuća ima jednu veću i dve manje sobe, posebno kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, zatvoren ulazni hodnik. Kuća je renovirana, popravljen je krov, izidan ulični zid, renovirano kupatilo, postavljen je laminat, jedan ulični pvc prozor i sve je pogodno za stanovanje. Kuću je potrebno samo okrečiti, za useljenje odmah. Iza kuće se nalazi ostava od 46 m2, te se može produžiti stambeni prostor ili koristiti kao ostava. Kuća ima lep veliki plac sa dosta zelenila, koji je potrebno urediti po svojoj želji. U kući je grejanje na čvrsto gorivo, a pored kuće prolazi instalacija gasa, te se brzo može uvesti grejanje na gas. Kuća se nalazi na kraju Srbobrana i pogodna je za stalni boravak ili za vikendicu. Vredi pogledati - cena povoljna. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

46,500 €

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da…

  • Soba: 2.5
  • 620 €/m2
  • 75 m2

Srbobran Srbobran

38,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća u centru…

  • Soba: 2.0
  • 481 €/m2
  • 79 m2

Srbobran Srbobran

45,000 €

Srbobran, Komforan salaš na velikom placu od 23.9 ara - 500m od naselja uz asfaltni put…

  • Soba: 4.0
  • 274 €/m2
  • 164 m2

Beočin Banoštor

48,000 €

Na prodaju trosobna kuća starije gradnje u mirnom delu Banoštora, idealna za porodičan život ili kao investicija. Kuća se sastoji od dve potpu…

  • Soba: 3.0
  • 623 €/m2
  • 77 m2

Srbobran Srbobran

35,000 €

Srbobran, Turija, Zidana kuća sa velikim dvorištem u mirnom delu Turije…

  • Soba: 3.0
  • 407 €/m2
  • 86 m2

Srbobran Srbobran

47,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća na lepom mestu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 566 €/m2
  • 83 m2