Novi Sad - Centar

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,828 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

164,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3503
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 164,000 €
  • Cena po m2 : 2827.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je blizu fakulteta,Dunava i centra grada. Stan ima dnevnu sobu iz koje se ide u veliku kuhinju sa trpezarijom i tu ima jedna mala ostava i manja terasa, koja je okružena drvećem i zelenilom. Zatim ima hodnik koji odvaja spavaću sobu i kupatilo. Stan se može pretvoriti u u trosoban stan, samo jednim pregradnim zidom. Iz spavaće sobe se ide na još jednu terasu. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, bez gradske buke. Stan je uknjižen bez tereta i može se lako kupiti putem stambenog kredita. Stan je useljiv odmah, a može se renovirati po želji jer pruža puno mogućnosti.Površina terase 3 m2 i 8 m2 ne ulaze u upisanu kvadraturu stana. U dvorištu zgrade ima parking mesto i stanu pripada ostava u podrumu zgrade, kao i ostava u dvorištu zgrade od 10m2. Odličan stan, vredi pogledati. Na oglašenu cenu u oglasu se dodaje agencijska provizija od 3%. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Komforan trosoban stan sa dve terase po odličnoj ceni!…

  • Soba: 3.0
  • 2,394 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Banatić

158,620 €

Prodaja dvoiposobnog stana 55m² sa terasom i garažom – Sajam, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2