Srbobran - Srbobran

Srbobran, Prelepa salonska kuća sa lokalom - potpuno nameštena i sa mini tertanom

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 649 €/m2
  • Površina: 195 m2
PRODAJA

126,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3398
  • Površina : 195 m2
  • Cena : 126,500 €
  • Cena po m2 : 648.72 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 723 m2

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava i toalet što čini površinu od 195 m2 kuća ima visoke plafone od 3.22 m visine čto čini posebnu lepotu stanovanja. Sav nameštaj u kući je kvalitetan i biran sa stilom i ostaje u kući..Iza kuće je sazidan novi objekat od 117 m2, koji se koristi kao mini teretana sa svim spravama za vežbanje, a koje ulaze u cenu kuće. Kuća ima veliko dvorište za odmor i uživanje. i u dnu dvorišta se nalazi garaža koja je puna raznog alata, koji se prodaje zajedno sa kućom. .Kuća je uknjižena, renovirana, nova trofazna struja, gas, ekonomične kaljeve peći na loženje. U sklopu kuće je urađen nov lokal sa posebnim ulazom i sanitarnim čvorom Lokal je pogodan za razne namene, frizerski salon kozmetički, kancelariju i drugo po želji kupca.. U kuću je uloženo puno ličnog rada, sve je birano sa pažnjom i može se odmah useliti i živeti. Može i zamena za stan u Novom Sadu. Retko u ponudi, vredi pogledati... Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

125,000 €

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i …

  • Soba: 3.0
  • 1,689 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

PRODAJA-Kuća, Begeč ID#8853…

  • Soba: 3.0
  • 1,339 €/m2
  • 100 m2

Beočin Beočin

133,900 €

Na prodaju kuća u Šakotincima, po ceni od 133.900 €, idealna kao porodično domaćinstvo ili kao odlična investicija za život na selu i bavljenj…

  • Soba: 4.0
  • 1,809 €/m2
  • 74 m2

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

Begeč-Porodična kuća 137 na Glavnom putu za Novi Sad na Placu od 1000 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 977 €/m2
  • 137 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2