Novi Sad - Podbara

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,625 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3471
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2625.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se dvosoban stan blizu centra grada u Almaškom kraju. Stan ima dve sobe, posebno kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i lepu veliku terasu na koju se izlazi iz dnevne sobe. Stan je renoviran pre nekoliko godina i dvostrano je orijentisan. U stanu je postavljena nova Pvc stolarija, parket.U stanu je gradsko centralno grejanje. Odličan stan, uknjižen bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

129,730 €

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,996 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

138,230 €

Nov, neuseljavan stan od 61m2 na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2