Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,243 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3510
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 3243.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/0

Prodaje se izuzetno lep stan u samom centru grada u Jevrejskoj ulici.. Stan je kompletno renoviran, svetao, topao i prijatan kako za život, tako za izdavanje ( ranije se izdavao kao stan na dan).U stanu je sve novo postavljeno i ugrađeno. Stan ima veliku prostranu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i predsoblje. Nalazi se na trećem spratu bez lifta, ali ima udobno stepenište. Stan je uknjižen bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. Stan se prodaje komplet namešten i useljiv je odmah. Odlična nekretnina, vredi pogledati. Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Spens

118,450 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2