Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar, Lep dvoiposoban salonac sa parkingom

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,583 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3506
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 2583.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/0

Prodaje se lep dvoiposoban salonski stan u samom centru grada, blizu Riblje pijace. Stan je pravi salonski sa visokim plafonima, ima dve veće sobe i jednu manju, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i malu ostavu, koja je sada pretvorena u manju kuhinju. U stanu je gradsko centralno grejanje. Stan je dvorišno orijentisan, bez grdske buke sa pogledom na zelenilo u dvorištu. Stan nema terasu, ali se može izgraditi terasa. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ispod stana se nalazi stan u suterenu. U dvorrištu zgrade se nalazi parking za vozilo. Pored stan stan poseduje u dvorištu i zidanu ostavu od 10m2. Stan je odličan i uz manje renoviranje se dobija extra nekretnina po povoljnoj ceni za ovakvu lokaciju. Odličan je za život i za izdavanje kao investicija. Na cenu na oglasu se dodaje naša agencijska provizija od 3%. Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

158,600 €

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51…

  • Soba: 2.5
  • 3,110 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Socijalno

151,300 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

145,500 €

Podbara-Lep Dvosoban stan 41 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,549 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,613 €/m2
  • 56 m2