Srbobran - Srbobran

Srbobran, Turija, Odlična kuća kod kanala DTD

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 704 €/m2
  • Površina: 139 m2
PRODAJA

97,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3512
  • Površina : 139 m2
  • Cena : 97,850 €
  • Cena po m2 : 703.96 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1323 m2

Prodaje se odlična kuća u Turiji na prelepoj lokaciji, na 100 metara od obale kanala DTD, što je i blizu centra. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa izgrađenim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća ima tri veće sobe, trpezariju, kupatilo, odvojenu kuhinju i ostavu. Grejanje je na čvrsto gorivo. Na kući je postavljena nova Pvc stolarija i kuća se lepo održava. Iza kuće se nalazi objekat koji je ranije služio kao radionica. Drugi objekat se može preurediti i u stambeni, jer su izvedene vodovodne instalacije za kupatilo. Iza su eknomski objekti koji mogu služiti za razne namene. Kuća ima lepu veliku baštu i dvorište. Kuća može služiti za stalno stanovanje ili kuća za odmor, jer je mikroklima odlična. Vredi pogledati. tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2

Dve kuće na jednom placu – odli

103,000 €

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 239 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Beočin Beočin

103,000 €

Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 50 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik - vikendica - plac 1006m2…

  • Soba: 1.5
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2