Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,756 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

137,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3489
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 137,000 €
  • Cena po m2 : 1756.41 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Prodaje se dvoiposoban komforan stan u Petrovaradinu, u Bloku 8. Stan je dvostrano orijentisan, ima lep raspored i ima dve spavace sobe, jednu dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i zastakljenu terasu. Stan ima uknjiženih 74 m2 i 4 m2 koja nije ušla u kvadraturu stana. Stan se nalazi u izvornom stanju, ali je lepo održavan. Stan se može renovirati, a može se samo okrečiti i useliti, po želji kupca.U stanu je odlično gradsko centralno grejanje. Stan se može kupiti i putem stambenog kredita. Odličan stan po povoljnoj ceni. Na dogovorenu cenu stana se dodaje agencijska provizija od 3%. Tel. 065/424 55 77 i 064/6586099.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,471 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

133,900 €

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekre…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

143,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,049 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2