-

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan sa pogledom na Kej

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,778 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3509
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2777.78 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Prodaje se odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji na Keju sa prdivnim pogledom na Dunav. Stan je blizu fakulteta i centra grada. Stan ima lep raspored prostorija, lep širok hodnik iz koga se ide u sve prostorije. stan ima veću sobu koja je predviđena za dnevnu iz koje se izlazi na veliku terasu, zatim spavaću sobu, novo moderno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom iz koje se ide na ztvorenu dvorišnu terasu.Stan je svetao, dvostrano orijentisan i potpuno renoviran - bez ulaganja.. Stan je uknjižen bez tereta i može se lako kupiti putem stambenog kredita. Stan je useljiv odmah. Površina terase od 9 m2 ne ulaze u upisanu kvadraturu stana. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade, 20m2. Odličan stan, vredi pogledati. Na oglašenu cenu u oglasu se dodaje agencijska provizija od 3%. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

193,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,423 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Grbavica

195,700 €

Grbavica-Odličan stan -Vojvođanska-065/3858-888…

  • Soba: 2.5
  • 2,542 €/m2
  • 77 m2