-

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na velikom placu od 1901 m2, kraj Dunava

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 657 €/m2
  • Površina: 604 m2
PRODAJA

396,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3426
  • Površina : 604 m2
  • Cena : 396,550 €
  • Cena po m2 : 656.54 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 1901 m2

Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu iz naše ponude - kuću sa dva stana blizu Dunava. Kuća je uknjižena kao dvojna, sa dve stambene jedinice i dva pomoćna objekta, bez tereta, te se može kupti i putem stambenog kredita. Kuća se sagrađena kao dvojna, sa ulazom sa ulične strane i drugim ulazom iz dvorišta. a može funkcionisati i kao jedna celina. Kuća je kvalitetno građena i ima suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje koje nije finalno završeno. Svaka polovina kuće ima korisnu površinu od 242 m2 i bruto od 302.81 m2, što čini ukupnu površinu kuće od 604 m2.Kuća ima centralno grejanje na gas,lepu drvenu stolariju sa duplim staklima, preteča Pvc stolarije. Posebnu lepotu kuće čini dvorište sa puno zelenila i dugogodišnje drveće, što čini da se osećate kao u parku. Iza kuće je javna površina i nasip iza kog je obala reke Dunav, što stvara posebnu mikroklimu za život. Kuća je lepa, velika i pruža puno mogućnosti, što je retko sada na tržištu.Prvi deo kuće se može kupiti posebno, sa posebnim ulazom i posebnim delom dvorišta i dela druge parcele, jer je svaki deo kuće posebnio uknjižen u Katastru. Kuću vredi pogledati i pogodna je za stanovanje, poslovanje ili bavljenjem turizmom. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Popovica

395,000 €

Porodična kuća-Popovica…

  • Soba: 6.0
  • 1,567 €/m2
  • 252 m2

Novi Sad Telep

399,000 €

Kuća sa posl.prostorom-Telep…

  • Soba: 5.0
  • 928 €/m2
  • 430 m2

Novi Sad Novo Naselje

396,550 €

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -…

  • Soba: 5.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Institut

398,000 €

Čardak-retko u ponudi kuća, na najlepšoj i mirnoj lokaciji.…

  • Soba: 3.5
  • 2,970 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na

396,550 €

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na velikom placu od 1901 m2, kraj Dunava…

  • Soba: 10.0
  • 657 €/m2
  • 604 m2