Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar, Lep salonski stan u strogom centru grada - pešačka zona

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,898 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

205,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1603
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 205,000 €
  • Cena po m2 : 1898.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata 3.5m. Terasa ima dodatnih 17m2.Stan je odličan za život veće porodice, a takođe je pogodan za poslovni prostor, hostel, zbog svoje jedinstvene lokacije. Stan ima dva strujomera i deljiv je na jednoiposoban i četvorosoban stan. Odlična investicija, vredi pogledati.Tel.065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar

206,000 €

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2