Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,100 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

207,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3500
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 207,700 €
  • Cena po m2 : 3100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/7

Prodaje se perfektan, potpuno nov trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan je veoma prostran i svetao, odlikuje ga mnogo dnevnog svetla, a stan, kao i sama zgrada, izgradjen je od najvalitetnijih materijala sa odlicnom izolacijom koja garantuje odlicnu zvucnu kao i toplotnu izlolaciju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i lepim pogledom, dve prostrane spavace sobe, kao i dva kupatila. Stan je odlicno pozicioniran i nalazi se u blizini lokala, marketa. Agencijska provizija iznosi 3% od ugovorenog iznosa. Kontakt tel. 064/6586099.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

202,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

200,000 €

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu…

  • Soba: 2.5
  • 3,448 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

• Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2