Srbobran - Srbobran

Srbobran, odlična kuća sa pomoćnim objektima na većem placu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 721 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3520
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 721.00 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1087 m2

Prodaje se odlična kuća, čvrste gradnje u mirnom delu Srbobrana. Kuća je zidana, renovirana i ima lep veliki lep plac sa pomoćnmobjektima. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa trpezarijom ili to može biti još jedna soba, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, odvojen toalet i ostavu i natkrivenu terasu. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i lepa velika garaža sa ostavom. Veliko dvorište pruža puno mogućnosti za prilagođavanje po želji kupca. Kuća ima kaljeve peći na loženje. Pored kuće prolazi gasna instalacija, tew se lako može uvesti priključak na gas. Svi objekti su zidani i kvalitetni. Kuća je lepo uređena i održavana, ugrađena je i nova Pvc stolarija. Kuća je useljiva, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u

63,800 €

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u netaknutoj prirodi…

  • Soba: 5.0
  • 609 €/m2
  • 105 m2

Beočin Banoštor

75,000 €

!!!SAMO KOD NAS!!! Stavljamo u našu ekskluzivnu ponudu kuću u naselju Koruška. Plac izlazi na glavni magistralni put uz Dunav frontom od 21m, a…

  • Soba: 3.0
  • 1,154 €/m2
  • 65 m2

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 2

77,250 €

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 26m2 , kuhinja i trpezarija,kupatilo, hodnik , dn. soba i ostalo + zatvorena amfor kapija ima 40m2. Plac 17 ari , pr…

  • Soba: 3.0
  • 512 €/m2
  • 151 m2

Sremski Karlovci-Manja Porodična k

77,250 €

Sremski Karlovci-Manja Porodična kuća 103 m2 u Visinskom kraju sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 750 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Kamenjar

72,100 €

Novi Sad,Kamenjar,odlična manja vikendica ,cena povoljna uknjižena na vlasnika,voda struja(Bomil nekretnine, Novi Sad…

  • Soba: 1.5
  • 3,004 €/m2
  • 24 m2

Vrbas Crvenka

81,300 €

Crvenka! Odlična, uknjižena kuća sa dva odvojena stana! …

  • Soba: 8.0
  • 313 €/m2
  • 260 m2