Novi Sad - Telep

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,611 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000431
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2611.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/3

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Senteleki Kornela u blizini Osnovne škole Petefi Sandora i Bulevara Patrijarha Pavla.Poseduje tri spavaće sobe i veliku terasu, kao i mogućnost kupovine garaže i ostave.

Kontakt: 063 7445379

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

189,500 €

Petrovaradin-Gradić, 81 m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,340 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

187,070 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 72m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,598 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2