-

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,414 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3616
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 4414.29 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 56 m², smešten u naselju Kraljev park na Rotkvariji. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom i ima prijatan pogled na mirno dvorište. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog toaleta, terase i ostave, što ga čini izuzetno praktičnim za porodično stanovanje. Pripada mu i podrum. Prodaje se sa ili bez nameštaja, po dogovoru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u blizini svih neophodnih sadržaja – škola, vrtića, prodavnica, gradskog prevoza i centra grada. Idealna prilika za život ili kao investicija za izdavanje. Cena 247200e(sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2