Novi Sad - Liman 1

Dvosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, 46 m²

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 46 m2
IZDAVANJE

450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3624
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 450 €
  • Cena po m2 : 9.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: /5

U mirnoj uličici, nadomak Štranda, fakulteta i Promenade, izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 46 m², savršen za dve devojke ili zaposleni par koji traže udoban i prijatan životni prostor na odličnoj lokaciji. Stan je pažljivo uređen i sveže okrečen, sa velikom dnevnom zonom koja prirodno objedinjuje dnevni boravak, radni deo, trpezariju i kuhinju, stvarajući prostran i ugodan ambijent za svakodnevni boravak i rad. Odvojena spavaća soba pruža mir i privatnost, dok kupatilo i predsoblje dodatno doprinose funkcionalnosti stana. Opremljen je novom garniturom, modernom kuhinjom, novim prozorima i radnom stanicom, a u kupatilu se nalazi mašina za pranje i sušenje veša. Ispred zgrade je obezbeđen besplatan parking, a na samo minut hoda nalaze se autobuska stajališta sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Stan je spreman za useljenje i predstavlja odličan izbor za one koji žele mir, komfor i blizinu svih važnih sadržaja. Za više informacija pozvati: 063663944 Agencijska provizija 50% Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www.familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

250 €

Futog-Useljiv PoluNamešten Dvosoban stan u kući 85 m2 u Prizemlju-Zakupnina 250 e-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

500 €

Izdaje se odličan dvoiposoban stan u centru grada…