Novi Sad - Adice

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,923 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3613
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 1922.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se svetao, komforan i izuzetno funkcionalan stan površine 75 m², smešten na I spratu u mirnoj ulici – idealan za porodičan život. Struktura: prostrana dnevna soba sa trpezarijom kuhinja dve spavaće sobe kupatilo dve ostave dve terase Grejanje: na struju po utrošku, svaki stan ima sopstveni strujni kotao, što omogućava potpunu kontrolu troškova. Lokacija: Adice, u blizini stadiona Vujadin Boškov. Okruženje je tiho i porodično, a u neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, gradski prevoz i brojne prodavnice, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Cena: 144.200 € Moguća korekcija cene. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

149,550 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 2.5
  • 2,719 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

139,880 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,152 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2