-

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,353 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3590
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 3353.49 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 44m², smešten na trećem spratu novogradnje u mirnoj ulici Salajke. Stan je pažljivo raspoređen kako bi pružio maksimalan komfor i udobnost. Sastoji se od prostrane spavaće sobe koja nudi privatnost i mir, otvorenog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, stvarajući prijatan prostor za svakodnevni život i druženja. Kupatilo je moderno opremljeno, dok dodatna odvojena prostorija (ostava/spajz) omogućava praktično skladištenje. Stan je klimatizovan i ima priključke za internet, telefon, kablovsku i satelitsku televiziju. Grejanje je na gas, a objekat je prilagođen osobama sa posebnim potrebama. Idealna nekretnina za sve koji traže funkcionalan i moderan stan u jednoj od traženih lokacija Novog Sada. Cena: 144200e (sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Nova Detelinara, 54m2. Dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2