Novi Sad - Detelinara

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,988 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3578
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 1987.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa. Dupleks deo je rekonstruisan 2000. godine. Grejanje je centralno (gradsko), uz male mesečne troškove. Zgrada nema lift, a stan nema terasu. Opremljen je klima uređajem, internet priključkom, kablovskom i satelitskom televizijom, kao i bojlerom. Lokacija je izuzetno praktična i dobro povezana sa ostatkom grada. Stan je pogodan za par, manju porodicu ili zaposlene osobe koje traže mirnu, ali urbanizovanu sredinu. Cena: 113300 € ( cena sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

108,150 €

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada…

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijacija

121,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2