Novi Sad - Sajmište

NA PRODAJU – Prostran i svetao trosoban duplex sa garažom, Sajam

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3589
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Na prodaju izuzetno atraktivan trosoban duplex površine 100 m², smešten na odličnoj lokaciji u naselju Sajam. Nekretnina se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom, što obezbeđuje dodatni komfor i funkcionalnost svakodnevnog života. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, obiljem prirodne svetlosti i prijatnim ambijentom, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Posebna prednost ove nekretnine je mirna, a izuzetno tražena lokacija, u neposrednoj blizini Betanije, sa brzom i jednostavnom povezanošću sa svim delovima grada. Uz stan dolazi i garaža površine 17 m², koja je uključena u cenu, što predstavlja značajnu dodatnu vrednost. Stan poseduje terasu, zgrada ima lift, a na raspolaganju su i parking mesta. Blizina škola, vrtića, prodavnica, gradskog prevoza i svih neophodnih sadržaja čini ovu nekretninu odličnim izborom za one koji traže kvalitet, komfor i sigurnu kupovinu. Retka prilika na ovoj lokaciji – preporuka za gledanje! Cena: 247200€ (u cenu uračunata agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Na prodaju prostrani trosobni duplex, u blizini Betanije. Odlična lokacija za život, u mirnom kraju, nedaleko od Bulevara. Uz stan od 100m2 se dobij…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2