Novi Sad - Adice

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,377 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3573
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2376.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: pr/2

Na prodaju je nov, troiposoban stan u prizemlju stambene zgrade, smešten u mirnom i porodičnom delu Adica. Stan ima ukupnu površinu od 56 m², od čega je 52 m² uknjiženo. Funkcionalnog je rasporeda i idealan za porodično stanovanje ili dugoročnu investiciju. Grejanje je na toplotne pumpe, po utrošnji, što obezbeđuje izuzetno niske mesečne režije. Stan je potpuno namešten i opremljen internetom, klimom, kuhinjskim elementima, frižiderom, šporetom i ležajem. Sastoji se od toaleta i terase, sa pogledom na ulicu. Dodatna prednost je obezbeđeno parking mesto. Lokacija je odlično povezana sa vrtićem, osnovnom školom i autobuskom stanicom. Nekretnina je uknjižena, ali nije moguća kupovina putem kredita za mlade. Cena sa agencijskom provizijom iznosi 123.600€ Stan predstavlja odličnu priliku za miran i kvalitetan život u novom objektu sa minimalnim troškovima. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

133,500 €

ODMAH USELJIV 2.0 stan na prodaju, PODBARA ID#11673…

  • Soba: 2.0
  • 3,513 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,300 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,506 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Salajka

131,840 €

* Novi Sad - Dositejeva *…

  • Soba: 1.5
  • 2,930 €/m2
  • 45 m2