Novi Sad - Veternk

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanalizaciju, priključci za struju i gas u neposrednoj blizini placeva. Parcele su površine od 400 - 750

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 706 m2
PRODAJA

72,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000761
  • Površina : 706 m2
  • Cena : 72,700 €
  • Cena po m2 : 102.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanalizaciju, priključci za struju i gas u neposrednoj blizini placeva. Parcele su površine od 400 - 750m2. Front placeva se kreće između 14 i 15m. Parcele se nalaze pored asfaltiranog puta, dok je put između njih još uvek nasut tucanikom (biće asfaltiran). Lokacija na kojoj se nalaze parcele je u razvoju, a u neposrednoj blizini planiran je park sa hipodromom. ODLIČNA INVESTICIJA! Kontakt telefon za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Novi Sad Futog

70,350 €

Novi Futog-Lep Građevinski Plac 683 m2 na pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 683 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,880 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 608 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,800 €

Bačka Planka, Plac u industrijskoj zoni…

  • 0 €/m2
  • 921300 m2

Novi Sad Veternk

77,250 €

Prodaje se građevinski plac – odlična prilika za investitore! …

  • 155 €/m2
  • 500 m2