Novi Sad - Veternk

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanalizaciju, priključci za struju i gas u neposrednoj blizini placeva. Parcele su površine od 400 - 750

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 674 m2
PRODAJA

69,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000764
  • Površina : 674 m2
  • Cena : 69,500 €
  • Cena po m2 : 103.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanalizaciju, priključci za struju i gas u neposrednoj blizini placeva. Parcele su površine od 400 - 750m2. Front placeva se kreće između 14 i 15m. Parcele se nalaze pored asfaltiranog puta, dok je put između njih još uvek nasut tucanikom (biće asfaltiran). Lokacija na kojoj se nalaze parcele je u razvoju, a u neposrednoj blizini planiran je park sa hipodromom. ODLIČNA INVESTICIJA! Kontakt telefon za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,880 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 608 m2

Inđija Inđija

77,000 €

Inđija-Banstol-Eksluziva-…

  • 30 €/m2
  • 2564 m2

Novi Sad Begeč

69,000 €

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 1479 m2

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *

66,950 €

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2